Parafiada 3 czerwca 2018r

W niedzielę  3  czerwca  w naszej parafii odbyła  się  "Parafiada" czyli  impreza  kulturalna  dla  rodzin i dzieci  z racji  Dnia  Matki  i  Dziecka . Przy pięknej pogodzie  poczatkowo  gromadziło się bardzo  dużo  starszych jak i  dzieci. Radości  dodawały zespoły  i ich występy. orkiestra, kabaret . Organizatorzy na czele  z Radą Parafialną  i przewodniczacym  p. mgr  Andrzejem Burnus i z wielu  wspanałymi  wspólpracownikami i ks.  Katechetą ks. mgr. Jackiem Drożdż  zapewnili wiele  atrakcji,   a także  darmowy  gastronowmiczny poczęstunek . Były  więc i  lody i  napoje i kiełbaski z grila, a nawet  darmowe  książki. Gdyby  nie  burza byłoby jeszcze więcej  uciechy  , choć  kapeli "Pogórzanie" nie przeszkodziła  - przetrzymali  burzę .Wszyscy  byli  zachwyceni i  ze smutkiem się na koniec rozchodzili ..............