Zapowiedzi Przedślubne

Związek Małżeński mają zawrzeć następujące osoby

Łukasz Jan  Kraczkowski  s. Kazimierza i Mirosławy Stanuch         zamieszkały w Jastrzębi

oraz                                                                                                                                       Justyna Maria  Zaucha       c.  Krzysztofa i Beaty  Dyło   amieszkała w Ładnej

zapowiedź trzecia

Młodych polecamy modlitwie, a kto by znał przeszkody proszony jest o zgłoszenie do kancelarii parafialnej .

Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  św. Bartłomieja  Ap.  umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.

Ktokolwiek  wie o przeszkodach zachodzących pomiędzy narzeczonymi, zobowiązany jest do poinformowania  Urzędu  Parafii.
   Narzeczonych polecamy   modlitwom by dobrze i godnie przygotowali się do Sakramentu Małżeństwa.