Pogrzeb +Jana Jurkiewicza taty Ks. prałata Jerzego Jurkiewicza proboszcza św. Małgorzaty w Nowym Sączu

Każdy z nas wie, kim dla rodziny, dla dzieci jest ojciec, bez względu na to ile on i one mają lat; jego strata, to utrata pewnej części życia. Pozostaje wówczas modlitewna pamięć i wdzięczność.

A. Einstein pisał, że "Śmierć nie jest kresem naszego istnienia, żyjemy w następnych pokoleniach (…). Albowiem to dalej my, a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia".

Życie Twoich wiernych, o Panie, zmienia się, ale się nie kończy, i gdy rozpadnie się dom doczesnej pielgrzymki, znajdą przygotowane w niebie wieczne mieszkanie”.

Niech te słowa z prefacji Mszy św. za zmarłych będą pociechą dla pogrążonych w żałobie i nadzieją dla wszystkich zmierzających ku wieczności.