Przyjacielu, gdzie jesteś?

To słowa z rozważań Drogi Krzyżowej poprowadzonej przez naszych dorosłych parafian. Miały one formę dialogu między Jezusem cierpiącym na poszczególnych etapach Jego Męki, Jego Matką, Maryją i człowiekiem, nazywanym Przyjacielem.

Nabożeństwo odbyło się w sobotę, 18.03.2023 r. o godz. 17.00. Pomagała nam w modlitwie schola prowadzona przez p. Szczepana Słowika. Dzieci oraz młodzi ludzie grali i śpiewali podczas Drogi Krzyżowej, w trakcie Mszy świętej oraz następnego dnia, w Niedzielę Laetare, na Sumie.

Drogę Krzyżową "Przyjacielu..." przeżywaliśmy jeszcze raz w Wielki Piątek o godz. 22.00. Cieszymy się z tej inicjatywy naszych dorosłych parafian i dziękujemy im za to, że w ten sposób włączyli się w przeżywanie Wielkiego Postu w naszej wspólnocie parafialnej.