Parafialna Grupa Teatralna

Amatorski ale prawdziwy teatr.
Od września 2014 roku przy naszej  parafii działa grupa teatralna. Jej założycielem i opiekunem jest ks. Jacek Drożdż. Dziś grupa ta skupia w swych kręgach dzieci szkoły podstawowej, młodzież szkół gimnazjalnych i średnich. Grupa liczy sobie ok. 30 stałych członków i wielu sympatyków. Wystawiane są okolicznościowe programy artystyczne.   Grupa przygotowała Misterium na Boże Narodzenie pt. "Nie było miejsca dla Ciebie". Przedstawienia te zostały wystawione na deskach sceny Sali Katechetycznej.  Cieszyły się dużym powodzeniem, co bardzo mobilizuje  i powoduje, że powstaną kolejne przedstawienia. Chętnych do współpracy serdecznie zapraszamy.  Każdy znajdzie tu spontaniczność, otwartość, akceptację. Pozostaje tylko ufać, że nie braknie dzieci, młodzieży i dorosłych  - ludzi gotowych do działania.