Parafia Jastrzębie

12 niedziela zwykła, 25.06.2023 r.

24.06.2023,
Bóg troszczy się o ludzi, którzy są ważniejsi niż zwierzęta. Nie powinni się też obawiać tych, co zabijają ciało, ponieważ mają nieśmiertelną duszę i chociaż mogą stracić to doczesne życie, to i tak będą żyli. Chodzi tylko o to, aby żyć dla Boga tu na ziemi i z Nim w wieczności.

 

Autor: GesichtsBlitzer

Źródło: Pixabay

Licencja: CC0

 

W liturgii tego tygodnia obchodzić będziemy:

- w środę wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika,

- w czwartek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – składka w tym dniu przeznaczona jest do dyspozycji Ojca Świętego jako świętopietrze.

W przyszłą niedzielę będzie po prymarii zmiana tajemnic Róż Różańcowych.

Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na naszą parafiankę, która w pożarze straciła dom.


W poniedziałek Msza św. będzie tylko rano o godz. 7.00, a we wtorek i środę tylko wieczorem o 18.00.


W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych, a pół godziny przed wieczorną Mszą św. będzie różaniec, który poprowadzi Róża z. Zofii Skrobiś.


Przypominamy, że kompleksowe badanie wzroku w naszym Ośrodku Zdrowia będzie 4 lipca od godz. 9.00. Zapisy w Ośrodku Zdrowia osobiście lub telefonicznie, nr 146512029 – koszt 10 zł. Szczegóły znajdziemy na plakacie w gablocie.


Dziękujemy za na składkę na parafię z ubiegłej niedzieli w kwocie 5682 zł oraz p. Annie Idziak za ofiarę 500 zł także na parafię.

 

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Miłujcie się oraz czasopism misyjnych.