3 Niedziela Wielkanocna, 23.04.2023 r.

24.04.2023,
Uczniów udających się do Emaus martwiły wydarzenia związane z męką i śmiercią Jezusa. Nie mogli w swoich sercach zrozumieć sensu tych wydarzeń, dopóki Zmartwychwstały nie wytłumaczył im, że Mesjasz w ten sposób miał wejść do swej chwały - do której i nas zaprasza. Uczyńmy wszystko, aby ją osiągnąć.

Autor: Anna Bajon

Licencja: CC0

- w poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego Patrona Polski,

- we wtorek święto św. Marka Ewangelisty.

Przeżywamy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

Przyszła niedziela będzie dniem modlitw o powołania do służby w Kościele i za kierowców.

Jeśli pogoda pozwoli, to we wtorek przed wieczorną Mszą św. odbędzie się błagalna procesja wokół kościoła o dobre urodzaje.

Dziękujemy za składkę na parafię z ubiegłej niedzieli w kwocie 4165 zł.

Spotkanie rodziców i dzieci klas III Szkoły Podstawowej w czwartek o 16.30 w kościele.

W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na poszkodowane w pożarze w ubiegły poniedziałek nasze parafianki, panie: Marię i Wandę, które straciły rodzinny dom.

W sobotę od godz. 9.00 do 12.00 będziemy wraz z Radą Parafialną pracować przy uporządkowaniu ogrodzenia cmentarzy. Kto może, zapraszamy do pomocy.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Promyczka Dobra, Miłujcie się oraz czasopism misyjnych.