2 niedziela Wielkiego Postu, 13.03.2022 r.

12.03.2022, Bóg zawarł z Abrahamem przymierze, gdy przeszedł między porąbanymi zwierzętami w postaci gorejącej pochodni. Wybrał tego patriarchę, aby przez niego błogosławić ludzkości i ostatecznie przygotować ją na przyjście Syna Bożego. Jezus jest umiłowanym Synem Boga – co usłyszeli świadkowie Jego przemienienia na górze Tabor. Dziś solidaryzując się z misjonarzami wspierajmy dzieło ewangelizacji, aby wszyscy poznali jedynego Zbawiciela - Jezusa.

- w sobotę uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.

Dziś o 15.30 Gorzkie Żale, a po nich Msza św.

W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na parafię.

Nabożeństwa Drogi krzyżowej będą sprawowane w piątek:

o godz. 16.00 w Kąśnej,

o 17.00 w kościele parafialnym

i o 17.30 w Jastrzębi Górnej.

Trwa nowenna przed uroczystością św. Józefa – Oblubieńca NMP.

W środę będzie spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego po wieczornej Mszy św.

Liturgiczną Służbę Ołtarza (ministrantów i lektorów) zapraszamy na spotkanie do kościoła w poniedziałek o godz. 17.30.

Przy wyjściu z kościoła są do nabycia wielkanocne baranki i paschaliki w cenie 7 zł. Ofiary złożone przy ich nabyciu zostaną przekazane na Caritas.