Święto Chrztu Pańskiego, 09.01.2022 r.

08.01.2022, Chrystus na początku publicznej działalności przyszedł do Jana Chrzciciela, aby przyjąć chrzest pokuty w rzece Jordan. Podjął się trudu wynagrodzenia Bogu Ojcu za wszystkie grzechy popełnione przez ludzi. Jego chrzest zapowiadał nasz chrzest, dzięki któremu zostaliśmy włączeni do Kościoła i uwolnieni od grzechu. Bądźmy wdzięczni Bogu za ten wielki dar i żyjmy zobowiązaniami wypływającymi z przyjęcia pierwszego i najważniejszego sakramentu.

Przeżywamy niedzielę Chrztu Pańskiego, która liturgicznie kończy okres Bożego Narodzenia.

Dziękujemy za ofiary złożone na kolędników misyjnych w kwocie 3130 zł.

Zapraszamy na jasełka jeszcze dziś o godz. 14.00.

Ostatnie spotkanie rodziców klas ósmych we wtorek po Mszy św. wieczornej.

Rodziców klas trzecich Szkoły Podstawowej zapraszamy w środę po Mszy św. o godz. 17.00.

Kandydatów do bierzmowania, czyli uczniów z klas ósmych zapraszamy na spotkanie w piątek na wieczorną Mszę św., a po niej na plebanię na katechezę.

OSP w Jastrzębi dziękuje za włączenie się w zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli po 8 zł, Małego Gościa Niedzielnego w cenie 5 zł oraz Miłujcie się!