2 niedziela po Bożym Narodzeniu, 02.01.2022 r.

31.12.2021, Trwamy w radości Bożego Narodzenia. Dziękujemy Synowi Bożemu, że stał się człowiekiem, aby otworzyć nam bramy nieba. Wpatrując się w Jego dobroć wobec rodzaju ludzkiego, sami stawajmy się dobrzy dla Niego - przez zachowywanie Bożych przykazań - i dla ludzi, szanując ich godność dziecka Bożego.

- w czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego.

Dziękujemy za ofiary na organistę przy odbiorze opłatków w kwocie 6260 zł, oraz na Wyższe Seminarium Duchowne i księży emerytów przy okazji kolędy.

W czwartek porządek Mszy św. będzie niedzielny. Po każdej z nich nastąpi poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy.

W pierwszy piątek wystawienie Pana Jezusa w monstrancji o godz. 16.00 i godzinna adoracja zakończona litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa i aktem oddania.

Kolęda misyjna w naszej parafii w tym roku będzie polegała na zbiórce ofiar pieniężnych 6 stycznia po Mszach św. przy wyjściu z kościoła.

Zapraszamy na jasełka dziś o godz. 14.00. Będziemy je wystawiać także 6 stycznia i przez następne niedziele.

Badanie wzroku dla osób powyżej 16 roku życia będzie w naszym Ośrodku Zdrowia 5 stycznia tj. w najbliższą
środę od 8.30. Szczegóły znajdziemy na plakacie.

OSP w Jastrzębi jeszcze 8.01.2022 r. organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego na
placu za remizą. Akcja ma wesprzeć naszą jednostkę OSP.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Świątecznego Gościa Niedzielnego po 10 zł., Niedzieli
po 8 zł i Miłujcie się oraz Małego Gościa Niedzielnego w cenie 5 zł.