Niedziela Świętej Rodziny, 26.12.2021 r.

27.12.2021, Najwspanialszą rodziną na świecie była Święta Rodzina. W niej panowała zgoda i prawdziwa miłość, charakteryzująca się poświęceniem dla innych. Rodzina z Nazaretu jest wzorem dla naszych rodzin. Przeżywając Niedzielę Świętej Rodziny módlmy się szczególnie za tegorocznych jubilatów, którzy są znakiem, że sakramentalne małżeństwo może przetrwać każdą burzę, jeśli małżonkowie o to proszą Boga i idą za Jego wskazaniami.

- poniedziałek święto św. Jana Apostoła,
- we wtorek święto Świętych Młodzianków z Betlejem,
- w piątek wspomnienie św. Sylwestra I, papieża,
- w sobotę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

Dziękujemy za składkę na parafię z ubiegłej niedzieli, która wyniosła 3930 zł.

Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski w Krakowie i Tarnowie.

Małżonków obchodzących w tym roku 25- lecie i 50 - lecie małżeństwa zapraszamy na sumę, w czasie której odnowią przyrzeczenia.

Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie owsa.

W poniedziałek będzie poświęcenie wina.

W piątek zakończymy stary rok. Msza św. popołudniowa będzie sprawowana o godz. 15.00.

W sobotę rozpoczniemy nowy rok kalendarzowy. W tym dniu porządek Mszy św. będzie niedzielny.

Przypominamy, że premiera jasełek będzie dziś o godz. 14.00. W późniejszym czasie będą następne przedstawienia.

Od jutra zapraszamy na kolędowe spotkania w kościele w czasie Mszy świętej o godz. 17.00.

OSP w Jastrzębi organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego w dniach 28,29,30.12.2021 r.
oraz 8.01.2022 r. na placu za remizą. Akcja ma wesprzeć naszą jednostkę OSP.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: świąteczne wydanie Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli po 10 zł, a także Miłujcie się.