Boże Narodzenie 2021 r.

23.12.2021, Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Gościom i Parafianom radości z wypełnienia się Bożych obietnic związanych z naszym zbawieniem, które w narodzonym Jezusie Bóg ukazuje całemu światu.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przygotowali nasz kościół i kaplice na święta, strojąc choinki i przygotowując szopki, a także ołtarze: p. Barbarze Hołda, p. Barbarze Ignaczak, p. kościelnemu, młodzieży wraz z ks. Kamilem, p. Romanowi Harafowi, p. Tadeuszowi Wargulcowi, p. Antoniemu Harafowi, p. Jerzemu Jurkiewiczowi, p. Annie Hołda, p. Agacie Hołda, p. Dorocie Śliwa, p. Annie Kiełbasa, p. Krystynie Michalik, p. Reginie Wojnickiej, p. Romanie Jurkiewicz, p. Bernadecie Kowalskiej, p. Grażynie Szarota, p. Alinie Jurkiewicz.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, nie będzie tradycyjnej
kolędy, ale spotkamy się w kościele o 17.00 w najbliższym
tygodniu rejonami: Kąśna Dolna w poniedziałek, Kąśna Górna we wtorek, Jastrzębia Dolna w środę i Jastrzębia Górna w czwartek.
W czasie tych spotkań będzie zbierana składka na księży
emerytów i Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Zapraszamy na przeżycie misterium Bożego Narodzenia w
jasełkach, które będą wystawiane w naszej parafii 26 grudnia o godz. 14.00 w sali teatralnej oraz w następne niedziele.