32 niedziela zwykła, 07.11.2021 r.

06.11.2021, Bóg patrzy na nasze serca i pragnie, aby były wielkoduszne tak jak serce ubogiej wdowy, która wrzucając do skarbony świątyni całe swoje utrzymanie, zawierzyła dalsze życie Bożej Opatrzności. Jezus jej czyn pochwalił i daje nam jako przykład do naśladowania. Módlmy się o hojność naszych serc tak wobec Boga, jak i bliźnich.

- we wtorek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
- w środę wspom. św. Leona Wielkiego, pap.
- w czwartek wspom. św. Marcina z Tours, bp. i kolejna rocznica Odzyskania Niepodległości,
- w piątek wspom. św Jozafata, bpa i męcz.,
- w sobotę wspom. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, męcz.

W przyszłą niedzielę składka do puszek będzie przeznaczona na Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

Przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po prymarii zmiana tajemnic Róż Różańcowych.

Różaniec za zmarłych na cmentarzu na Rybówkach będzie w przyszłą niedzielę o godz. 13.00.

Wypominki listopadowe połączone z odmawianiem Koronki do Bożego Miłosierdzia są czytane w dni powszednie pół godziny przed Mszą św. wieczorną, a roczne będą czytane od pierwszej niedzieli grudnia.

Dziękujemy p. Mirosławowi Kiełbasie za montaż ekranów w kaplicy w Kąśnej.

Rodziców uczniów klas VIII zapraszamy na spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Gościa
Niedzielnego, Niedzieli, Miłujcie się.

W ostatnim tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności śp. Józef Mikoś l. 89. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...