Niedziela Miłosierdzia, 11.04.2021 r.

10.04.2021, Wszystkim ludziom, którzy wielbić będą miłosierdzie Boże i szerzyć jego cześć zachęcając inne dusze do ufności Jezus obiecuje obronę w ostatniej walce. To przypomina nam „Dzienniczek” św. Faustyny w numerze 1541. Chrystus zmartwychwstały objawia się jej , aby wszystkim przypomnieć, że Bóg jest miłosierny, Jednak miłosierdzia można dostąpić wówczas, gdy się uzna swoje grzechy i prosi Go o ich przebaczenie. Chciejmy zatem skorzystać ze zdroju Bożego miłosierdzia.

1. We wtorek obchodzić będziemy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, a w piątek urodziny papieża emeryta Benedykta XVI.

2. Dzisiaj  w naszej parafii odpust w Jastrzębi Górnej. Uroczysta suma będzie celebrowana o godz. 11.00. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii. Bóg zapłać za składka z ubiegłej niedzieli na ogrzewanie, która wyniosła 4456.

3. Przyszłą niedzielę przeżywać będziemy jako Niedzielę Biblijną.

4. Dziękujemy rodzicom uczniów klas III i VIII SP za prezenty na parafię, którymi są trzy ornaty  z wyhaftowanym zmartwychwstałym Jezusem.

5. Przy wyjściu można złożyć do puszki ofiarę na Caritas Diecezji Tarnowskiej.

6. Spotkanie LSO w poniedziałek o 16.00, a DSM w czwartek także o 16.00.

7. Są  jeszcze do zabrania maseczki.

8. Rodziców i dzieci kas III SP zapraszamy na spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.