6 Niedziela zwykła 16.02.2020 r.

15.02.2020, W każdej Mszy św. Chrystus ofiaruje się za nas i daje duchowy pokarm, którym jest Jego ciało i Krew. Jednocześnie nas uczy jak mamy żyć, aby zdobyć szczęśliwe życie wieczne. Prośmy o umiejętność uważnego słuchania Jego słowa.

- w sobotę święto Katedry św. Piotra Apostoła.

Dziękujemy za składkę na pokrycie rachunku za ogrzewanie kościoła i  kaplic, która wyniosła 3975 zł. W przyszłą niedzielę będzie na WSD w   Tarnowie.

Dziś po sumie przeprowadzimy drugie w tym roku nabożeństwo

czterdziestogodzinne. Zachęcamy do większej mobilizacji, aby z każdego

domu ktoś przyszedł. Adoracja będzie w takim porządku jak w ostatnią

niedzielę tj:

od 12.00 - 13.00 Jastrzębia Dolna

od 13.00 - 14.00 Kąśna Dolna

od 14.00 -15.00 Jastrzębia Górna

od 15.00 - 16.00 Kąśna Górna.

Spotkanie Rady Duszpasterskiej w środę po Mszy św. wieczornej na   plebanii.

Parafialny Zespół Synodalny będzie miał spotkanie w piątek po Mszy św.  wieczornej.

W sobotę  w bazylice  w Szczecinie przyjmie  święcenia  diakonatu

nasz kleryk  Dariusz  Haraf   . Serdecznie  gratulujemy  mu tego

zaszczytu i polecamy  naszym  modlitwom.

W czwartek w godz. 16.30 - 19.00 odbędzie się zabawa w teatralnej sali   dla członków LSO, DSM-u i młodzieży.

Jutro po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkania osób udających się  na pielgrzymkę w wakacje na Litwę. Prosimy na spotkanie zabrać zaliczkę   w kwocie 350 zł. Jej wpłata jest potwierdzeniem udziału w pielgrzymce.

Zachęcamy  do nabywania  i czytania prasy katolickiej: Małego Gościa,  Idziemy, Miłujcie się, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

W nowy tydzień naszego życia, naszej codziennej pracy idźmy

z Błogosławieństwem Dobrego Boga  i życząc wszystkim dobrej

niedzieli i szczęśliwego tygodnia przyjmijmy  Boże

błogosławieństwo