Święto Św. Szczepana I Męczennika 26. XII . 2019r.

26.12.2019, Przeżywamy dziś II dzień Świąt Bożego Narodzenia . We wszystkich świątyniach i naszych domach rozbrzmiewają kolędy , a Kościół stawia nam przed oczy postać św. Szczepana I-go męczennika , który całym życiem służył Chrystusowi i poniósł śmierć męczeńską. Trwajmy i my całym sercem przy Jezusowym żłobku prosząc by jako Dziecię swoją rączką nam we wszystkim błogosławił . Otoczmy modlitwami i wesprzyjmy swoimi ofiarami Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie .

Program kolędy  na stronie  głownej !!!

Msze św. dziś  będą jak  w  każdą  niedziele.       Na  każdej  Mszy św. poświęcenie  owsa , a składka  przeznaczona jest na   Uniwersytet  Papieski  w  Krakowie i Tarnowie   . Wesprzyjmy  te   Katolickie  Uczelnie  swoją ofiarą  .

Dziś także  rozesłanie  Kolędników  Misyjnych .Prosimy grupy kolędnicze o przybycie do naszych  świątyń  w Kąśnej oraz Jastrzębi G. na godz. 9.00  a parafialnej    na godz. 10.30

Na sumie   będzie udzielony chrzest   .

W  najbliższą niedzielę -modlimy się za  rodziny naszej parafii a zwłaszcza za małżonków którzy w tym roku  przeżywali swój  małżeński jubileusz    i wypraszać im  potrzebne  łaski na dalsze  życie

Kolęda  - Ks.  Proboszcz :

27 grudnia  od 8.30 – piątek  -    Budzyń  - od  Pana Piotra  Konwenta  do Państwa Stanisława   i Anny   Haraf i od  państwa Mieczysława  Janiny  Kiełbasa  do  państwa Jana i Anny  Hołda

28 grudnia  od 8.30-  sobota -   Borys od państwa  Janiny Bronisława  Kiełbasy  od  pani  Otylii  Sokół.

30 grudnia od 8.30 – poniedziałek -        Łazy  i od  państwa  Józefa Barbary  Łądkiewicz do  państwa  Jana  Krystyny  Maciaszek

31 grudnia  od 8.30  - wtorek – do 14.00    do południa  dokończenie  Budzynia   od  państwa Andrzeja Anny  Kras  do Państwa  Józefa  Marianny  Piątek .

Kolęda  - Ks.  Katecheta:

27 grudnia  od 8.30 – piątek  -    Zagórze   od państwa Edwarda Barbary   Hołda do  państwa Małgorzaty  Janusza Haraf

30 grudnia od 8.30 – poniedziałek - Domy  za Rzeką  od państwa Anny  Andrzeja Kutypa do  pani Grażyny   Mika

31 grudnia  od 8.30  - wtorek – do 14.00 Kąśna G,  wzdłuż drogi

od państwa Ewy Krzysztofa  Hołdy  do pani Izabeli Malinowskiej

Cieszymy  się  wszystkimi  R o d a k a m i   przybyłymi na  Święta i życzymy wszystkim przybyłym Rodakom i nam tu zebranym - całej Parafii obfitych  łask Bożych i miłych   ŚWIĄT.

NIECH   NARODZONY    BOŻY   SYN

-  swą  rączką    błogosławi -

trudom  naszego  życia i napełni nas dobrocią i radością .  Wesołych , dobrych , Bożych  Świąt i błogosławieństwa Pana Jezusa  na każdy  dzień.