3 Niedziela Adwentu 15.12.2019r.

14.12.2019, Liturgia dzisiejszej III niedzieli Adwentu zwanej Gaudete zachęca nas do radości nie tylko z bliskości świąt Bożego Narodzenia; ale nade wszystko z łaski poznania Mesjasza, który przychodzi w każdej Mszy św. Dziś rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Obejmijmy zatem modlitwą naszych najbliższych, aby wiara w naszych sercach się umacniała.

Dziękujemy za składkę na parafię. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 14.00 chorych w naszej parafii, w czasie której zostanie im
udzielony sakrament namaszczenia. Od godz. 13.00 będzie dla nich spowiedź.

Po Mszy św Regionalne Stowarzyszenie Pogórzan oraz Rada  Sołecka wsi Jastrzębia zapraszają na spotkanie wigilijne w Domu Kultury.

Od jutra rozpoczniemy nowennę do Dzieciątka Jezus.

Świąteczna spowiedź parafialna będzie w najbliższą sobotę 21 grudnia w
godzinach
od 10.00 - 12.00 i od 14.00 - 17.00, z przerwą od 15.30 - 16.00.
W JG będziemy spowiadać od 14.30 - 15.30, a w KD od 16.00 - 17.00.

W piątek 20 grudnia udamy się do chorych od godz. 14.00. Prosimy o ich zgłaszanie do środy.

Spotkanie rodziców klas ósmych w środę po Mszy św. wieczornej.

W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ofiara złożona przy ich odbiorze zostanie przeznaczona na  P. organistę.

Przy wyjściu z kościoła są rozprowadzane świece Caritas na stół  wigilijny.

Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: Małego Gościa, Idziemy, Miłujcie się, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszła

do wieczności śp. Halina   Klimek 1. 68.

Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu...