II. Niedziela Adwentu 08.12.2019r.

07.12.2019, Dzisiaj w II niedzielę Adwentu obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Wraz z całym Kościołem uwielbiamy Boga za Maryję, którą wybrał na Matkę swojego Syna i odpowiednio przygotował przez przywilej Niepokalanego Poczęcia czyniąc pełną łaski. Obejmując modlitwą Kościół na Wschodzie, który dziś wspieramy także materialnie starajmy się o czystość serca.

w piątek wspom. św. Łucji, dziewicy i męcz.- kolejna rocznica stanu wojennego,

w sobotę wspom. św. Jana od Krzyża prezb. i dokt. Kośc.

Przed kościołem ma miejsce zbiórka na Kościoły na Wschodzie. W przyszłą niedzielę składka na parafię.

Roraty w naszej parafii są celebrowane codziennie z wyjątkiem niedziel o godz. 17.00.

Świąteczna spowiedź parafialna będzie w sobotę 21 grudnia w godzinac od 10.00 - 12.00 i   od 14.00 - 17.00

Do chorych przed świętami udamy się w piątek 20 grudnia od 14.00. Prosimy o ich zgłaszanie do środy przyszłego tygodnia.

Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w środę po Mszy św. wieczornej.

W czwartek spotkanie DSM-u o godz. 15.30.

W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ofiara złożona przy ich odbiorze zostanie przeznaczona na organistę.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece Caritas na stół wigilijny

Zachęcamy  do kupowania i czytania prasy katolickiej: Małego Gościc Idziemy, Miłujcie się, Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 6 zł.