33 Niedziela zwykła 17.11.2019r.

16.11.2019, 1. Zbliża się nasze odkupienie. Nie przerażajmy się jednak wizją ostatecznego przyjścia Zbawiciela. Powierzmy Mu nasze życie, bo tylko w Bogu możemy odnaleźć pełne szczęście. Bóg nie pozostawi nas samych. Niech Msza św. pomaga nam trwać przy Jezusie.

w poniedziałek wspom. bł. Karoliny Kózka,

w środę wspom. św. Rafała Kalinowskiego, prezb.,

w czwartek wspomnienie Ofiarowania NM Panny,

w piątek wspom. św. Cecylii dziew, i męcz. - patronki muzyki.

Dziękujemy za składkę na na potrzeby parafii.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Chrystusa Króla i zakończenie liturgicznego roku oraz w diecezji kolejną Niedzielę Synodalną.

Jeśli pogoda na to pozwoli to dziś w o godz. 13.00 będzie różaniec na
cholerycznym cmentarzu za zmarłych tam pochowanych.

Spotkanie DSM w czwartek o godz. 15.00. Zbiórka ministrantów i lektorów w Kąśnej Dolnej po Mszy św. w środę.

W sobotę w godz. od 16.00- 18.30 będzie zabawa dla DSM-u, LSO i młodzieży w domu katechetycznym.

Parafialny Zespół Synodalny będzie miał spotkanie w piątek po Mszy św. wieczornej.

Przypominamy, że wypominki listopadowe są czytane codziennie pół
godziny przed Mszą św. wieczorną połączone z odmówieniem Koronki

do  Bożego Miłosierdzia.

Spotkanie Towarzystwa Przyjaciół WSD w Tarnowie w czwartek po  Mszy św. wieczornej w kościele.

Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: Małego Gościa,
Idziemy, Miłujcie się, Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 6 zł.