29 niedziela zwykła 20.10.2019r.

19.10.2019, 1. Niedziela Misyjna, którą przeżywamy rozpoczyna w Kościele Tydzień Misyjny. Wszyscy musimy zadać sobie pytanie? Czy zależy nam na ewangelizacji ludzi żyjących tych obok nas i na krańcach świata. Mocna wiara poparta ewangelicznym świadectwem prowadzi do przyjęcia jej przez innych. Oby przychodzący Pan zastał wiarę na ziemi to znaczy w sercu każdego człowieka.

- we wtorek wspom. św. Jana Pawła II pap.

Dziękujemy za składkę na parafię.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Rocznicę Poświęcenia kościoła, a w diecezji kolejną niedzielę synodalną.

Składka będzie na misję.

Dziś odbywa się liczenie wiernych. Zatem prosimy powoli wychodzić  z kościoła.

Spotkanie DSM w środę o godz. 15.00.

Dziękujemy za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu, a w rozpoczętym prosimy:

w poniedziałek Różę z. Marii Amrożkiewicz ,

we  wtorek Różę z. Stanisława Oślizło,

w środę Różę z. Lucyny Włudyka,

w  czwartek Różę z. Barbary Hołda,

w piątek Różę z. Zofii Hołda,

w sobotę Różę Janiny Waza,

w niedzielę Różę z. Teresy Musiał.

Przypominamy,  że na bocznych ołtarzach znajdują się kartki na wypominki. Prosimy wypełniać je czytelnym pismem z zaznaczeniem gdzie
mają być czytane. Imiona napiszmy w pierwszym przypadku.

Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: Małego Gościa,  Gościa Niedzielnego, Niedzieli.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do  wieczności śp. Marian Arabasz 1. 80. Polećmy jego nieśmiertelną duszę
Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu...