24 niedziela zwykła15.09.2019r.

14.09.2019, Przeżywamy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Odgrywają one wielką rolę w naszym życiu. Oby nas nie raniły jak tego doświadczył syn z dzisiejszej Ewangelii, ale pomagały nam w docieraniu do prawdy i budowaniu międzyludzkich więzi.

w poniedziałek wspom. św. Korneliusza pap. i Cypriana, bpa i męcz.,

w środę święto św. Stanisława Kostki - patrona Polski i młodzieży

w piątek wspom. św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong  Hasanga i współbraci męczenników,

w sobotę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

Solenizantom, a wśród nich ks. bpowi Stanisławowi Salaterskiemu, składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Pana Jezusa ..

Spotkanie rodziców klas trzecich będzie w środę w kościele po Mszy św. wieczornej.

Dziewczęca Służba Maryjna będzie miała zbiórkę w piątek o godz. 15.00 na plebanii.

W piątek na godz. 19.00 na plebanię zapraszamy Parafialny Zespół Synodalny.

Parafia w Gromniku zaprasza na festyn, który rozpocznie się o godz. 15.00 w amfiteatrze w Gromniku w przyszłą niedzielę tj. 22 września. Szczegóły znajdziemy w gablocie.

Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej:

Gościa  Niedzielnego, Niedzieli i Miłujcie się.